Weekendowe wydarzenia na obiektach MOSiR 29-30.06.2024

W dniu jutrzejszym, 29.06.2024 r. (sobota) odbędą się Otwarte Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Puław w pływaniu. W związku z tym basen 50-metrowy sportowy będzie wyłączony z użytkowania. Zapraszamy do korzystania z pozostałej części Parku Wodnego. Tego dnia obowiązywać będą preferencyjne ceny, dla osób, które będą chciały skorzystać z pozostałej części rekreacyjnej obiektu:
Bilet całodzienny normalny/z kartą mieszkańca 20 PLN/18 PLN
Bilet całodzienny ulgowy/z kartą mieszkańca 15 PLN/14 PLN
W niedzielę, 30 czerwca zapraszamy wszystkich „zakręconych” rowerzystów na Rajd Rowerowy „Aktywne Puławy”. To ostatni dzień Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Walczymy do końca o 2 miejsce dla Puław! Start: godz. 10.00, al. Partyzantów 11
W imieniu Starostwa Powiatowego zapraszamy na II Nadwiślańskie Spotkania z Folklorem Ziemi Puławskiej. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2024 r. od godz. 13:00 na terenie parku przy Zamku w Janowcu. W ramach projektu zaplanowany jest: konkurs lokalnych zespołów śpiewaczych, bezpłatne atrakcje i animacje dla dzieci z uwzględnieniem promocji zdrowej, polskiej żywności, stoiska regionalne, występ Międzygminnego Zespołu Artystycznego Pokolenie z Końskowoli i Promienie z Janowca, koncert Maciejowa Kapela. Imprezą towarzyszącą spotkaniom z folklorem będzie kulinarna "Bitwa Regionów 2024 Etap I".
Zapraszamy na obiekty MOSiR!
Foto: Starostwo Powiatowe w Puławach, MOSiR Puławy
Powrót na początek strony