Radio Impuls patronem medialnym MOSiR

Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl obejmują patronatem medialnym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach
To znaczy, że o różnego rodzaju przedsięwzięciach podejmowanych przez MOSiR, o sprawach związanych z jego działalnością i ze sportowymi wydarzeniami, koordynowanymi przez Ośrodek, będzie można usłyszeć na antenie Radia Impuls. Konkretne informacje będą trafiać do wydań wiadomości lokalnych, ale to nie koniec. Wieści z MOSiR-u, głosy jego pracowników, mogą zabrzmieć także w trakcie porannego albo popołudniowego pasma radiowego, emitowanego w tygodniu. W soboty z kolei, podczas audycji „Rozgrzewka” nadawanej między 11.00 a 13.00, dadzą się zauważyć specjalne oznaczenia sponsorskie. W razie potrzeby, czas antenowy pozwoli też na to, żeby zdać słuchaczom relację z wydarzeń, które już miały miejsce.
Jednocześnie, wszystkie pozyskane informacje, dotyczące Ośrodka i jego inicjatyw, będą się pojawiały na portalu ToNaszRegion.pl – nie tylko w postaci tekstowych wpisów, ale też nagrań, które będzie można odtworzyć w dowolnym momencie. Poza tym, portal pozwoli na to, na co nie daje szansy antena – bo pomieści galerie zdjęć, które uzupełnią sportowe opowieści.
O tym, gdzie szukać sprawdzonych i pewnych informacji z MOSiR-u, przypomną banery reklamowe, na które będzie można się natknąć w różnych zakątkach Puław – bo pojawią się przy obiektach Ośrodka. Logo Radia Impuls i portalu ToNaszRegion.pl będzie można zobaczyć na stadionie przy ulicy Hauke-Bosaka, na przystani jachtowej w Marinie Puławy, na kortach tenisowych przy ulicy Wróblewskiego i przy boiskach piłkarskich przy ulicy Kaniowczyków.
logo-tnr-cdrx4.png
logo-tnr-cdrx4.png
Powrót na początek strony